Aktualności

Kwietniowa wizyta w Śliwicach

Odwiedziliśmy niedawno budowę dwóch domów w zabudowie bliźniaczej w Śliwicach pod Wrocławiem. Jak widać na zdjęciach, zamykamy stan surowy i zabieramy się za ocieplanie. Dobra pogoda sprzyja pracom – to dobrze, bo planowane zakończenie prac nastąpi po wakacjach!

Wiosna na budowie osiedla Nowe Pracze

Nowe Pracze zastała wiosna. Jak widać na zdjęciach, prace na budowie żwawo postępują. Łatwo sobie wyobrazić finalny efekt, który nastąpi już niedługo. Wciąż jeszcze zapraszamy do prezentacji 3 wolnych mieszkań na piętrze.

Ligota Wielka, czyli bliźniak nieopodal Wrocławia

A może zamieszkać z dala od wielkomiejskiego zgiełku, a z możliwością łatwego dojazdu do miasta? Proponujemy zakup mieszkań w zabudowie bliźniaczej w Ligocie Wielkiej. Każde z nich jest dwupoziomowe, o powierzchni 121 m2, z tarasem i ogrodem o powierzchni prawie 700m2.

Ostatnie mieszkania na Nowych Praczach

Mury osiedla pną się do góry, a zainteresowanie ofertą jest bardzo duże. Dla wszystkich szukających zacisznych mieszkań na kameralnym osiedlu Nowe Pracze, mamy wiadomość: prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży! Wciąż można kupić jedno z 3-pokojowych mieszkań o powierzchni prawie 70 m2.

VIDAVA PROFIT APARTMENTS

 

Z przyjemnością informujemy, że już niedługo rozpoczniemy prace nad nową inwestycją VIDAVA Profit Apartments. Zapraszamy do śledzenia aktualności na naszej stronie.
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

Kontakt w sprawie inwestycji Nowe Pracze i Vidava

Kontakt w sprawie inwestycji Śliwice i Ligota Wielka