PROMOCJA NA POWITANIE WIOSNY !!!

Szanowni Państwo,

Nadchodzi wiosna , a my z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa Promocję Na Powitanie Wiosny  – Rabat 10 000 zł na mieszkania w inwestycji Vidava Apartamenty Sułowska i  Vidava  Wille Zegarmistrzowska.  Nie czekaj, skorzystaj z promocji już dziś*

Vidava Willa PielęgniarskaPROMOCJA 569 000 zł DLA PIERWSZEGO KLIENTA!!!

*Oferta ograniczona czasowo obowiązuje w przypadku podpisania umowy deweloperskiej do 30.04.2019 r.

VIDAVA z pozwoleniem

Dobre wiadomości dla zainteresowanych naszymi inwestycjami na północy Wrocławia: Vidava Wille Zegarmistrzowska oraz Vidava Apartamenty Sułowska uzyskały pozwolenie na budowę. Będziemy Państwa informować o postępach prac.

Ligota Wielka, czyli bliźniak nieopodal Wrocławia

A może zamieszkać z dala od wielkomiejskiego zgiełku, a z możliwością łatwego dojazdu do miasta? Proponujemy zakup mieszkań w zabudowie bliźniaczej w Ligocie Wielkiej. Każde z nich jest dwupoziomowe, o powierzchni 121 m2, z tarasem i ogrodem o powierzchni prawie 700m2.

Ostatnie mieszkania na Nowych Praczach

Mury osiedla pną się do góry, a zainteresowanie ofertą jest bardzo duże. Dla wszystkich szukających zacisznych mieszkań na kameralnym osiedlu Nowe Pracze, mamy wiadomość: prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży! Wciąż można kupić jedno z 3-pokojowych mieszkań o powierzchni prawie 70 m2.

Share This