Vidava Wille Zegarmistrzowska – RABAT 30 000 zł – tylko w lipcu

Szanowni Państwo,

Wakacje rozpoczęły się, a w naszej inwestycji rozpoczęła się specjalna PROMOCJA –  rabat  30 000  zł* na mieszkania w inwestycji Vidava Wille Zegarmistrzowska.

*Promocja ograniczona czasowo i obowiązuje w przypadku podpisania umowy deweloperskiej w miesiącu lipcu br.

Dodatkowo pragniemy poinformować, że ruszyła sprzedaż mieszkań w budynkach D i E, budowę tych budynków rozpoczniemy po wakacjach, czas realizacji 18 – m-cy.

Oferta Specjalna – 2 miejsca postojowe w cenie 1 i rolety GRATIS !!!

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty promocyjnej, do każdego mieszkania kupionego w inwestycji Vidava Wille Zegarmistrzowska do końca czerwca możecie Państwo nabyć dwa miejsca postojowe w cenie jednego, dodatkowo do końca maja br. rolety  na parterze otrzymacie Państwo GRATIS !!!

Vidava Wille Zegarmistrzowska to kompleks pięciu budynków o charakterze willi miejskich. W każdym z budynków znajdować się będą 4 dwupoziomowe mieszkania o powierzchni 94 i 96 m2. Mieszkania posiadać będą ogródki o powierzchni od 89 do 136 m2, na parterze taras, a na piętrze 2 lub 3 balkony.

 

VIDAVA z pozwoleniem

Dobre wiadomości dla zainteresowanych naszymi inwestycjami na północy Wrocławia: Vidava Wille Zegarmistrzowska oraz Vidava Apartamenty Sułowska uzyskały pozwolenie na budowę. Będziemy Państwa informować o postępach prac.

Ligota Wielka, czyli bliźniak nieopodal Wrocławia

A może zamieszkać z dala od wielkomiejskiego zgiełku, a z możliwością łatwego dojazdu do miasta? Proponujemy zakup mieszkań w zabudowie bliźniaczej w Ligocie Wielkiej. Każde z nich jest dwupoziomowe, o powierzchni 121 m2, z tarasem i ogrodem o powierzchni prawie 700m2.

Ostatnie mieszkania na Nowych Praczach

Mury osiedla pną się do góry, a zainteresowanie ofertą jest bardzo duże. Dla wszystkich szukających zacisznych mieszkań na kameralnym osiedlu Nowe Pracze, mamy wiadomość: prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży! Wciąż można kupić jedno z 3-pokojowych mieszkań o powierzchni prawie 70 m2.

Share This